Samsung Galaxy Mega Ekran Değişiminde Büyük Kampanya

Samsung Galaxy Mega Ekran Değişiminde Büyük Kampanya
iPhone X Ekran Değişimi

Samsung Galaxy Mega Ekran Değişim Fiyatı

Samsung Galaxy Mega değişim fiyatımız 200 TL’ dir. Samsung Galaxy Mega ekran değişim fiyatı kampanyalı fiyatımızdır. Parçalarımızda orjinal ürün kullanmaktayız.

Arıza Tanımı : Samsung Galaxy Megamodel akıllı telefonlarda ekran kırık arızası LCD ve touch olarak 2 parçadan oluşan ekranın kırılması ile işlevini tamamen kaybetmesi, ekranın görünmemesi, dokunmatiğin çalışmaması demektir.

Çözüm Önerileri : Deneyimli teknik servisimiz tarafından önce ekran değiştirilir, daha sonra cihazın maruz kaldığı darbeden kaynaklı başka arızalarının olup olmadığına bakılır, arıza var ise size bilgi verilerek onayınız istenir.

Oluşturabileceği Riskler : Bu arızalar darbe kaynaklı olduğu için cihazın görünen ekran arızası dışında meydana gelebilecek başka sorunları olabilir.

Sektöründe 8 yıllık deneyimi, işine tutkuyla bağlı profesyonel insan kaynağı, güçlü, teknolojik, kalitesi ve güvenilirliği dünya çapında kabul gören ISO 9001-2015 belgesiyle tescillenmiş alt yapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile Techsper ailesi olarak sana en iyi deneyimi için tüm gücümüzle çalışmayı sürdürüyoruz.

Aşağıda bulunan videomuza tıklayarak ekran değişimi videomuzu izleyebilirsiniz.

COMMENTS

DISQUS: 0